Новотроїцька селищна рада|Новотроицкий поселковый совет
Головна » Статті » Оголошення » Оголешення селищної ради

Повідомлення 11ДПРЗ

Повідомлення

про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

  Виконавчий комітет Новотроїцької селищної ради повідомляє, що з 11.05.2018 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо розроблення проекту «Детальний план території для реконструкції будівлі 94-го ДПРЧ 11 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій обл.. в Центр безпеки громадян, розташованого вул..Київська,48 смт.Новотроїцьке, Волноваського району Донецької області».

  Замовник розроблення проекту детального плану території - Новотроїцька селищна рада.

  Розробник проекту детального плану території - КП «Волноваське АПБ».

  Підставою для розроблення детального плану стало рішення Новотроїцької селищної  ради № \/І /66-1119 від 07.05.2018 року.

  Детальний план території розробляється з метою:

-          деталізації уточнення положень генерального плану населеного пункту;

-          формування принципів архітектурної композиції забудови;

-          виявлення та уточнення територіальних ресурсів для видів містобудівного використання;

-          погодження приватних , цивільних і державних інтересів при використанні території.

Склад містобудівної документації: Загальна пояснювальна записка та графічний матеріал, який виконаний відповідно до вимог нормативних документів.

Зміст містобудівної документації: Містобудівна документація містить критерії планувальної організації і містобудівного розвитку території.

Основні техніко – економічні показники:

-          площа ділянки- 0,2141 га;

-          площа забудови – 685,87 кв.м.;

-          площа озеленення – 434,5 кв.м.;

-          коефіцієнт забудови – 54,3%

  З проектом детального плану території можна ознайомитися в приміщенні Новотроїцької селищної ради за адресою: пров.Патріотичний,6 смт. Новотроїцьке.

  Пропозиції до проекту детального плану території  подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом з обґрунтуванням відповідно до вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил з 11.05.2018 року по 10.06.2018 року до Новотроїцької селищної ради за вищевказаною адресою.

     Громадські слухання відбудуться 11.06.2018р.  о 15:00 год. в актовому залі приміщення Новотроїцької селищної  ради за адресою: пров.Патріотичний,6 смт. Новотроїцьке Волноваського району Донецької області.

   Процедура проведення громадських слухань проводиться у відповідності до статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" від 17 лютого 2011 року № 3038-VI  та  "Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 25 травня 2011 р. N 555.
Категорія: Оголешення селищної ради | Додав: Administrator (11.05.2018)
Переглядів: 80 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]