Новотроїцька селищна рада|Новотроицкий поселковый совет
Головна » Статті » Оголошення » Оголешення селищної ради

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на посади керівників комунальних закладів культури смт.Новотроїцьке

 

Новотроїцька селищна рада оголошує конкурс на посади: директора МБК ім..Лесі Українки та директора МБК «Горняк».

 

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають:

- заяву про участь у конкурсі на ім’я селищного голови із наданням письмової згоди на збір та обробку персональних даних;

 - автобіографію (прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості);

- копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання;

- копію паспорта;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

 

Перелік документів, є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

 

Термін подання документів та формування конкурсної комісії здійснюється протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення:

Дата початку приймання документів з 10.09. 2016 року;

Дата початку формування конкурсної комісії з 10.09. 2016 року.

 

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу: смт.Новотроїцьке, пров. Патріотичний, 6 або електронну адресу: e-mail  radanov1@yandex.ua Новотроїцької селищної ради у встановлений строк.

Умови проведення конкурсу:

Конкурс проводиться в два етапи:

На першому етапі - конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду директорів закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

На другому етапі - конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

 

Довідки за телефоном: 0508698654

Адміністрація селищної ради


ЗРАЗОК заяви кандидата про участь у конкурсі (Завантажити)Категорія: Оголешення селищної ради | Додав: Administrator (10.09.2016)
Переглядів: 280 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]