Новотроїцька селищна рада|Новотроицкий поселковый совет
Головна » Файли » Проекти регуляторних актів

Ставки орендної плати 2011
[ Викачати з сервера (77.0 Kb) ] 27.03.2013, 08:56

Аналіз регуляторного впливу

 

до проекту рішення Новотроїцької селищної ради «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки в селищі Новотроїцьке»

 

 

І.Визначення проблеми, яку передбачається розв'язати шляхом державного регулювання.

У в зв'язку із змінами, що відбулись у Земельному кодексу України, вступом в силу Податкового кодексу України, втратою чинності Закону України «Про плату за землю» виникла необхідність затвердити розміри орендної плати за земельні ділянки в селищі Новотроїцьке.

 

2.Визначення цілей державного регулювання.

-    оптимізація розмірів орендної плати у відповідності до вимог чинного законодавства;

-    поповнення місцевого бюджету;   *

-    контроль за правильністю сплати землекористувачами орендної плати за землю;

З.Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення зазначених цілей.

Альтернативою зазначеному регулюванню є відмова від регулювання. Що не змінить вказаних проблем та не надасть можливостей додаткових надходжень до місцевого бюджету;

і

4.0пис механізму, який пропонується застосувати для розв'язання проблеми, і відповідні заходи.

 

регулювання побудоване відповідно до принципів регуляторної політики;

розрахунок орендної плати проводиться за процентними ставками від грошової оцінки земельних ділянок у відповідності до Податкового кодексу України;

запроваджується диференціація орендних ставок за цільовим та функціональним використанням землі.

 

Запропонований спосіб забезпечить досягнення цілей регулювання при надходженні орендної плати до місцевих бюджетів.

 5.  Обґрунтування можливостей досягнення визначених цілей у разі

прийняття регуляторного акту.

Затвердження проекту рішення Новотроїцької селищної ради «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки в селищі Новотроїцьке» визначає ставки розміру орендної плати та приводить їх розмір у відповідність до вимог чинного законодавства;

 

6.  Визначення очікуваних результатів прийняття регуляторного акту.

Затвердження проекту рішення Новотроїцької селищної ради «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки в селищі Новотроїцьке» дозволить збільшити надходження до місцевого бюджету за рахунок врегулювання розміру орендної плати згідно вимог чинного законодавства;

 

7.0бгрунтування запропонованого терміну дії регуляторного акту.

Пропонується встановити необмежений строк дії запропонованого регуляторного акта, що співвідноситься з цілями його прийняття. Зміни до регуляторного акта вноситимуться в разі потреби та у разі внесення змін до чинного законодавства..

 

8.Визначення показників результативності регуляторного акту.

Показниками результативності регуляторного акта є збільшення надходжень до місцевого бюджету за користування земельними ділянками.

9. Визначення заходів, за допомогою яких буде здійснюватись відстеження результативності регуляторного акту.

Відстеження результативності регуляторного акту буде здійснюватись згідно з методикою, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів від 11.03.2004 затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» у межах строків, встановлених ст.10 Закону України «Про засоби регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

 

 

 

 

 

НОВОТРОЇЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

11.05.2011  VІ/6- 118  

смт. Новотроїцьке

 

   Про  затвердження ставок

орендної плати  за земельні

ділянки в селищі Новотроїцьке

 

       Відповідно до Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2756- \/І, з метою забезпечення регулювання земельних відносин, визначення розмірів і встановлення порядку сплати орендної плати за землю в населеному пункті, керуючись ст..12, пунктом 12 Розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України « Про оренду землі», Закону України « Про засади державної регуляторної політики  у сфері господарської діяльності», ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна  рада

 

В И Р І Ш И Л А  :

 

     1. Визначити , що при укладанні договорів оренди землі і додаткових угод , розмір орендної плати  за земельні ділянки визначаються від нормативної грошової оцінки землі.

    2. Затвердити розмір річної орендної плати за земельні ділянки  в населеному пункті у відсотковому співвідношенні до нормативної грошової оцінки земель, що не перевищує 12 % їх нормативної грошової оцінки, згідно додатку. У разі визначення орендаря на конкурентних засадах може бути збільшений розмір орендної плати, ніж зазначений у цій частині.

    3. Затвердити тимчасову методику розрахунку розміру орендної плати за земельні ділянки, надані в оренду ( додається).

    4. Встановити для фізичних та юридичних осіб термін укладання договорів оренди землі та їх державної реєстрації  після прийняття сесією селищної ради рішень про передачу земельних ділянок в оренду – 1 місяць. При невиконанні цих умов, рішення про передачу земельних ділянок в оренду підлягає скасуванню.

     5. Виконкому селищної ради переглянути діючі договори оренди щодо відповідності розміру орендної плати та умов чинного законодавства.

     6. Рішення селищної ради від 25.01.2008 № \//17-436 «Про орендну плату за землю», від 23.01.2009 « \//27 – 774 « Про перегляд ставок орендної плати» вважати такими, що втратили чинність.

     7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію соціально – економічного, культурного розвитку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища ( Буркаль ).

 

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                                           О.Г.ВОРОЖБИТ                                

Категорія: Проекти регуляторних актів | Додав: Administrator
Переглядів: 779 | Завантажень: 199 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]