Новотроїцька селищна рада|Новотроицкий поселковый совет
Головна » Файли » Проекти регуляторних актів

Регуляторка по оренді
[ Викачати з сервера (56.7 Kb) ] 18.12.2012, 10:38

                                                                                                         ПРОЕКТ

 

НОВОТРОЇЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від  _________  № ______

смт. Новотроїцьке

 

Про внесення змін до рішення селищної ради

від 11.05.2011  № \/І/ 6 – 118 «Про  затвердження

ставок орендної плати  за земельні ділянки в

селищі Новотроїцьке»

      З метою удосконалення порядку розрахунку розмірів орендної плати при укладанні договорів оренди земельних ділянок, орендодавцем яких виступає Новотроїцька селищна рада, розширення видів функціонального використання земель, враховуючи звернення юридичних та фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності, рішення селищної ради від 07.11.2012 № \/І/18-523 «Про розгляд заяв», відповідно до Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2756-\/І, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись ст..12, пунктом 12 Розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України « Про оренду землі», ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна  рада

В И Р І Ш И Л А  :

 

   1.Внести зміни до рішення селищної ради від 11.05.2011 № \/І/ 6 – 118 «Про  затвердження ставок орендної плати  за земельні ділянки в селищі Новотроїцьке»:

  1.1. додаток « Розмір орендної плати за земельні ділянки в селищі Новотроїцьке» до пункту 2 даного рішення викласти в новій редакції (додається).

  1.2.пункт 3 даного рішення викласти в такій редакції:

«3.Затвердити Положення про оренду земельних ділянок та порядок розрахунку орендної плати при укладанні договорів оренди землі на території Новотроїцької селищної ради (додається)».

  2. Тимчасову методику розрахунку розміру орендної плати за земельні ділянки, передані в оренду, затверджену рішенням селищної ради від 11.05.2011 № \/І/ 6 – 118 «Про  затвердження ставок орендної плати  за земельні ділянки в селищі Новотроїцьке» вважати такою, що втратила чинність.

  3.Переглянути діючі договори оренди землі щодо відповідності розміру орендної плати п.п 1.1.цього рішення та умовам чинного законодавства, та внести зміни в договори оренди шляхом укладання додаткової угоди.

  4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію соціально – економічного, культурного розвитку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища ( Буркаль ).

         

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                                       О.Г.ВОРОЖБИТ

 

 


Категорія: Проекти регуляторних актів | Додав: Administrator
Переглядів: 450 | Завантажень: 497 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]