Новотроїцька селищна рада|Новотроицкий поселковый совет
Головна » Файли » Проекти регуляторних актів

Регуляторка по грош.оцінці
[ Викачати з сервера (43.5 Kb) ] 27.03.2013, 09:02

 

Аналіз регуляторного впливу

до проекту рішення  Новотроїцької селищної ради  «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земель смт.Новотроїцьке»

 

1.Визначення проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання.

Цей регуляторний акт забезпечує застосування новотрї грошової оцінки земель смт. Новотроїцьке для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок відповідно до законодавства, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, продажу забудованих земель та проведенні земельних аукціонів та зумовлює надходження додаткових коштів до бюджету.

2.Визначення цілей державного регулювання.

Цілями регуляторного акту є:

-         введення в дію нормативної грошової оцінки земель смт.Новотроїцьке;

-         застосування нової нормативної грошової оцінки земель смт.Новотроїцьке для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок відповідно до законодавства, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, продажу забудованих земель та проведенні земельних аукціонів;

-         направлення додаткових коштів на здійснення програм соціально – економічного розвитку.

             

3.Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення зазначених цілей.

Альтернативою прийняття запропонованого проекту рішення селищної ради є залишення чинним рішення Новотроїцької селищної ради від 23.02.2001 року№__ «Про затвердження грошової оцінки земель смт. Новотроїцьке»

4.Опис механізму, який пропонується застосувати для розв’язання проблеми, і відповідні заходи.

Запровадження регуляторного акта дозволить максимізувати корисність використання ресурсного потенціалу територіальної громади, мінімізує можливості збиткової або неефективної експлуатації комунального майна.

5. Обґрунтування  можливостей досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акту.

Застосування нової нормативної грошової оцінки земель смт.Новотроїцьке забезпечить збільшення надходжень до бюджету селища та дозволить направляти додаткові кошти на здійснення програм соціально – економічного розвитку.

6. Визначення очікуваних результатів прийняття регуляторного акту.

Регулювання впливає на кожну з трьох базових сфер: інтереси громадян та суб’єктів господарювання,у власності чи користуванні яких знаходяться земельні ділянки, інтереси держави, органу місцевого самоврядування.

7.Обгрунтування запропонованого терміну дії регуляторного акту.

Пропонується встановити необмежений строк дії запропонованого регуляторного акта, що співвідноситься з цілями його прийняття.Зміни до регуляторного акта вноситимуться в разі потреби або за результатами звіту про відстеження його результативності та у разі внесення змін до чинного законодавства.

8.Визначення показників результативності регуляторного акту.

Показниками результативності регуляторного акта є збільшення надходжень до  бюджету.

9. Визначення заходів, за допомогою яких буде здійснюватись відстеження результативності регуляторного акту.

Відстеження результативності регуляторного акту буде здійснюватись згідно з методикою, затвердженою Постановою Кабінету Міністрів від 11.03.2004№ 308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» у межах строків, встановлених ст.10 Закону України «Про  засоби регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

 

Секретар селищної ради                                                                  В.Л.Веліказов

ЗВІТ

про базове відстеження результативності регуляторного акта

 

1.Вид та назва регуляторного акта: Рішення  Новотроїцької селищної ради  «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земель смт.Новотроїцьке»

2.Назва виконавця заходів з відстеження : Новотроїцька селищна рада.

3. Цілі прийняття акта :

-         введення в дію нормативної грошової оцінки земель смт.Новотроїцьке;

-         застосування нової нормативної грошової оцінки земель смт.Новотроїцьке для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок відповідно до законодавства, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, продажу забудованих земель та проведенні земельних аукціонів;

-         направлення додаткових коштів на здійснення програм соціально – економічного розвитку.

-         4.Строк виконання заходів з відстеження: До набрання чинності регуляторним актом

 

5.Тип відстеження: Базове

6.Методи одержання результатів  відстеження:

   - збільшення обсягу надходжень до бюджету;

   - направлення додаткових коштів на здійснення програм соціально – культурного розвитку

  - отримання витягів з технічної  документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, що знаходяться у власності або користуванні, для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок відповідно до законодавства, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.

7.Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних:  додаткові надходження коштів до бюджету від плати за землю.

 

 

Секретар селищної ради                                                         Л.В.Веліказов

 

 

 

ПРОЕКТ

 

УКРАЇНА

 

НОВОТРОЇЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від  19.10.2011 № \/І/ - 

смт Новотроїцьке

 

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової  оцінки земель

смт.Новотроїцьке

 

   Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель                      смт.Новотроїцьке, розроблену ТОВ «Содействие Сервис», позитивний висновок державної експертизи землевпорядної документації від 21.09.2011р. №491-11, з метою забезпечення економічного регулювання земельних відносин у смт. Новотроїцьке , визначення плати  за користування землею, керуючись Законом України «Про оцінку земель», ст.ст. 12, 201 , п.12 Розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

 1.Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель смт.Новотроїцьке.

2.Рішення Новотроїцької селищної ради від 23.02.2001 № б/н «Про затвердження грошової оцінки земель смт. Новотроїцьке» вважати таким, що втратило чинність 31.12.2011р.

3.Ввести в дію нормативну грошову оцінку смт. Новотроїцьке з 01.01.2012 року.

4.Здійснювати стягнення земельного податку та орендної плати за землю на території       смт. Новотроїцьке в ставках визначених нормативною грошовою оцінкою земель смт.Новотроїцьке, вказаної в пункті 1 цього рішення з 01.01.2012 року.

5.Виконкому Новотроїцької селищної ради внести зміни до договорів оренди землі в частині визначення нормативної грошової оцінки землі та розміру орендної  плати шляхом укладення додаткових угоди до договорів оренди з фізичними та юридичними особами.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію соціального – економічного, культурного розвитку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища ( Буркаль ) та заступника селищного голови з питань діяльності виконкому (Стрельнікову).

 

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                                           О.Г.ВОРОЖБИТ

 

Категорія: Проекти регуляторних актів | Додав: Administrator
Переглядів: 950 | Завантажень: 230 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]