Новотроїцька селищна рада|Новотроицкий поселковый совет
Головна » Файли » Проекти регуляторних актів

Регуляторка інфраструктура
[ Викачати з сервера (123.5 Kb) ] 27.03.2013, 09:04

 

 

 

                                                  УКРАЇНА                               ПРОЕКТ

 

НОВОТРОЇЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від  ________ № \/І/ - 

смт Новотроїцьке

 

Про затвердження Положення

про порядок залучення коштів

замовників на розвиток інженерно-

транспортної та соціальної інфраструктури

смт.Новотроїцьке

 

  З метою забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку міста та  залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт.Новотроїцьке, відповідно до ст.. 30, 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва», керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Затвердити Порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт. Новотроїцьке (додаток 1).

2.Затвердити розмір пайової участі замовника на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт. Новотроїцьке (додаток 2).

3.Затвердити примірну форму Договору про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт. Новотроїцьке (додаток 3).

4.Рішення селищної ради від 18.12.2008 №\//26-754 « Про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури смт.Новотроїцьке», від 04.08.2009 №\//31-929 «Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 18.12.2008 №\//26-754» вважати таким, що втратило чинність.

5.Оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконкому (Стрельнікову) та комісію селищної ради з питань комунальної власності, бюджету, фінансів та цін (Сушко).

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                                                       О.Г.ВОРОЖБИТ

 

Категорія: Проекти регуляторних актів | Додав: Administrator
Переглядів: 481 | Завантажень: 211 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]