Новотроїцька селищна рада|Новотроицкий поселковый совет
Головна » Файли » Проекти регуляторних актів

Положення про єдиний податок
[ Викачати з сервера (69.6 Kb) ] 27.03.2013, 09:11

 
Додаток № 1
до проекту рішення селищної ради ради
«Про внесення змін до рішення
селищної ради від 13.07.2011 року
№ УІ/7-155 «Про місцеві податки та збори».
 
Положення
«Про єдиний податок»
1. Платники податку
Платниками єдиного податку є  особи, вказані у пункті 291.4 статті 294 Податкового кодексу України, за винятком суб’єктів підприємницької діяльності, визначених у пункті 291.5 статті 291 Податкового кодексу України.
2. Об’єкт оподаткування, база оподаткування
2.1. Об’єктом оподаткування є вид діяльності податкоплатника згідно КВЕД.
2.2. База оподаткування встановлена згідно статті 293 Податкового кодексу України в залежності від виду діяльності податкоплатника.
3. Ставки збору
3.1. Ставка єдиного податку встановлюються у відсотках ( фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового ( звітного) року ( надалі - мінімальна заробітна плата), та у відсотках до доходу ( відсоткові ставки).
3.2. Фіксовані ставки єдиного податку встановлюються Новотроїцькою селищною  радою для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць для першої та другої груп платників єдиного податку згідно Додатку до цього Положення.
3.3. Відсоткова ставка єдиного податку для третьої та четвертої груп встановлюється відповідно до пункту 293.3 статті 293 Податкового кодексу України.
3.4. Ставка єдиного податку встановлюється для платників єдиного податку першої, другої та третьої груп у розмірі 15 відсотків у випадках, передбачених пунктом 293.4 статті 293 Податкового кодексу України.
3.5. Ставки єдиного податку для платників четвертої групи встановлюються у подвійному розмірі ставок, визначених пунктом 293.3 статті 293 Податкового кодексу, у випадках, передбачених пунктом 293.5 статті 293 Податкового кодексу України.
3.6.У разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп господарської діяльності кількох видів господарської діяльності застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений для таких видів господарської діяльності.
3.7. У разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської, селищної або міської ради застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений статтею 293 Податкового кодексу України для відповідної групи таких платників єдиного податку.
3.8. Ставки єдиного податку, встановлені пунктами 3.3.-3.5. цього Положення, застосовуються з урахуванням особливостей, передбачених пунктом 293.8 статті 293 Податкового кодексу України.
4. Податковий період,порядок обчислення єдиного податку ,строк  та порядок його  сплати.
4.1. Податковим ( звітним) періодом для платників єдиного податку  першої групи є календарний рік.
Податковим ( звітним) періодом для платників єдиного податку другої-четвертої груп є календарний квартал.
4.2. Початок та закінчення податкового ( звітного) періоду визначається у статті 294 Податкового кодексу України.
4.3. Порядок обчислення єдиного податку ,  строки та порядок його сплати здійснюється відповідно до статті 295 Податкового кодексу України.
5. Ведення обліку , строк та подання звітності про обчислення і сплату єдиного податку
         5.1  Ведення обліку, строки та складення звітності платниками єдиного податку здійснюється відповідно до статті 296 Податкового кодексу України.
        
 
Секретар селищної ради                                    Л.В. Веліказов

Категорія: Проекти регуляторних актів | Додав: Administrator
Переглядів: 975 | Завантажень: 264 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]