Новотроїцька селищна рада|Новотроицкий поселковый совет
Головна » Файли » Проекти регуляторних актів

Місцеві податки 2011
[ Викачати з сервера (49.9 Kb) ] 27.03.2013, 08:59

 

Додаток № 1

до проекту рішення міської ради

«Про встановлення місцевих податків

 і зборів та затвердження Положень

про місцеві податки і збори»

Положення

Про єдиний податок

1. Платники податку

Платниками єдиного податку є фізичні особи, вказані у другому абзаці пункту 1 Указу Президента України « Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва» від 03.07.1998 № 727/98 (надалі- Указ), за винятком суб’єктів підприємницької діяльності, на яких не розповсюджується дія даного Указу.

2.Об’єкт оподаткування, база оподаткування

2.1. Об’єктом оподаткування є вид діяльності податкоплатника згідно КВЕД.

2.2. База оподаткування встановлена згідно другого абзацу пункту 2 Указу Президента в залежності від виду діяльності податкоплатника.

3. Ставки збору

3.1. Ставка єдиного податку для фізичних осіб  встановлюється з розрахунку на календарний місяць у відповідному розмірі визначеному міською радою, з урахуванням місцезнаходження пункту продажу товарів та асортименту товарів, пункту з надання платних послуг та виду платних послуг.

3.2.У разі, коли фізична особа-суб’єкт малого підприємництва здійснює кілька видів підприємницької діяльності, для яких установлено різні ставки єдиного податку, нею придбавається одне свідоцтво і сплачується єдиний податок, що не перевищує встановленої максимальної ставки.

3.3. У разі, коли платник єдиного податку здійснює підприємницьку діяльність з використанням найманої праці або за участю у підприємницькій діяльності членів його сім'ї, ставка єдиного податку збільшується на 50 відсотків за кожну особу.

4.Податковий період,порядок обчислення ,строк  та порядок  сплати  податку.

4.1. Податковим періодом є календарний місяць.

4.2. Обчислення єдиного податку здійснюється відповідно до діючого законодавства України.

4.3. Платники єдиного податку сплачують єдиний податок щомісяця не пізніше 20 числа наступного місяця на окремий рахунок відділень Державного казначейства України.

4.4. Суми збору, не сплачені в установлені строки, вважаються податковим боргом і стягуються до бюджету згідно з положеннями Податкового кодексу України.

4.5. Форма та порядок видачі свідоцтва про право сплати єдиного податку встановлюються Державною податковою адміністрацією України і є єдиними на всій території України.

5. Порядок використання свідоцтва про право сплати єдиного податку

5.1. Оригінал свідоцтва про право сплати єдиного податку повинен бути розміщений:

на фронтальній вітрині магазину, а за її відсутності  біля реєстратора розрахункових операцій;

на фронтальній вітрині малої архітектурної форми;

на табличці в автомагазинах, на розвозках та інших видах пересувної торговельної мережі, а також на лотках, прилавках та інших видах торговельних точок, відкритих у відведених для торговельної діяльності місцях;

5.2. Свідоцтва про право сплати єдиного податку повинно бути відкрите та доступне для огляду.

5.3. Для запобігання пошкодженню свідоцтва про право сплати єдиного податку (вигорання на сонці, псування внаслідок затікання дощової води, псування сторонніми особами тощо) дозволяється розміщувати  копії свідоцтв у визначених цією частиною місцях. При цьому оригінал такого свідоцтва повинен зберігатися у відповідальної особи суб’єкта господарювання або відповідальної особи відокремленого підрозділу, яка зобов’язана надавати його для огляду уповноваженим законом особам.

5.4. Свідоцтва про право сплати єдиного податку діє на території, на яку поширюються повноваження органу, який здійснив реєстрацію суб’єкта господарювання, або за місцезнаходженням відокремленого підрозділу.

5.5. Передача свідоцтва про право сплати єдиного податку іншому суб’єкту господарювання або іншому відокремленому підрозділу такого суб’єкта не дозволяється.

5.6. Свідоцтво про право сплати єдиного податку, виданий для провадження торговельної діяльності з використанням пересувної торговельної мережі (автомагазини, розвозки тощо), діє на території України.

6. Строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку.

6.1. Строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату єдиного податку – згідно діючого законодавства України.

 

Секретар ради                                                             Л.В. Веліказов

 

 

Категорія: Проекти регуляторних актів | Додав: Administrator
Переглядів: 518 | Завантажень: 209 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]